Tanrı Yanılgısı – Tüm kötülüğün kökeni

Root of All Evil? The God Delusion
Tüm kötülüğün kökeni? Tanrı Yanılgısı adlı Richard Dawkins’in hazırladığı belgeseli bu sayfadan Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Root of All Evil? The God Delusion 1.kısım

Root of All Evil? The God Delusion 2.kısım

Root of All Evil? The God Delusion 3.kısım

Root of All Evil? The God Delusion 4.kısım

Root of All Evil? The God Delusion 5.kısım

4 Responses to Tanrı Yanılgısı – Tüm kötülüğün kökeni

  1. […] Kötülüğün Kökeni? Belgesellerini izleyebilirsiniz. Yada buraya tıklayarak izleyebilirsiniz; Tanrı Yanılgısı Belgeseli Zihin Virüsleri […]

  2. hakan1212 dedi ki:

    Tüm kötülüklerin anası dinsizliktir.İnançsız olursanız ve Allah korkusu olmazsa mali kazançlardaki farklılıklar büyük sorunlara yol açabilir.para için insanlar herşeyi yapabilir.Dinsizler çalar,öldürür.İçki yada uyuşturucu kullanarak kendini bağımlı hale getirir.Çünkü önünde yakalanması zor olduğu insan kanunları var ama sürekli gören Allahın varlığı daha caydırıcıdır.Adam öldürmek ve tacavüzler daha kolaylaşır.dolandırıcılık ve sahtekarlığın önüne geçilemez.Bunların hepsi islamda büyük suçlardır.Bırakın bunları bir kenara Aileye büyük saygı getirmiştir.Anaya babaya öff bile diyemezsiniz,hayvanlara çok fazla yük yükleyemezsiniz,esirleriniz yürürse yürür dururlarsa sizde durursunuz,tüm dindaşlarnız kardeşiniz olur,komşusu açken kendisi tok yatamaz,yetimin başını okşayan vücudundaki kıllar kadar sevap alır,yeryüzünde bulunanlara merhanet edinizki sizede merhamet edilsin.DAHA SAYAYIMMI islamiyet burada kötü olarak ne söylemiştir.Size karşı savaş açanlara sizde aynı silahlarla savaş açın.Eğer cumaya bir gün giderseniz orada hutbe hoca hep şunu der.Allah akrabayı yardımı,ve iyiliği emreder,her türlü kötülükten ve fenalıktan nehyeder,diye söylenir.İslamın bana bugüne kadar hırsızlık yap,zina et,adam öldür,vatana ihanet et,uyuşturucu kullan,inançlara hakarat et, dediğini hiç duymadım.Ama Ataist olduğunu savunduğunuz kimi liderler katliamlar yapmış darvinizmin teorilerini yerine getirmeye çalışmıştır.örneğin adolf hitler gibi.İslamın ilim nerde olursa oraya gidilmesini emretmiş.İlk emri oku olmuştur.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: