İletişim

İletişim için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlarınız, onaylandıktan sonra cevaplanacaktır.
Ayrıca facebook üzerinden iletişim kurmak için;

Ulu CuvCuv

Not : faşistbook hesabımı sık sık kapattığı için bu sayfadaki profil güncellenecektir.

9 Responses to İletişim

 1. KIR ZİNCİRLERİNİ OSMANLI! dedi ki:

  O kadar faşistse neden bu adamların programını kullanıyorsun?

  • ateistmedya dedi ki:

   1.si program değil site.
   2.si sosyal paylaşım siteleri insanlara ulaşmanın en kolay yolu.
   3.sü faşistliği sizlerden kaynaklanıyor. facebook moderasyon yerine, çok şikayet alan sayfa ve profilleri kapatmayı tercih ediyor.
   Bu ne demek senin ümmetin bizi sürekli şikayet ediyor ve hesabım kapatılıyor.
   Sırf sen ve senin gibiler istemiyor diye neden ben facebook kullanmamayım?

 2. husotunc dedi ki:

  Bir insan yanılgı içindeyse buna şizofren diyoruz. Toplum yanılgı içindeyse buna din diyoruz. Neden bu şizofrenlere cevap vereceğim diye kendinizi üzüyorsunuz?
  Gitsinler bir akıl hastalıkları hastanesine tedavi ettirsinler kendilerini. Her şizofrene cevap vermek zorunda değilsiniz, eğer psikiyatr değilseniz.

  • hakan1212 dedi ki:

   Şizofreni kişilik bölünmesi, zayıf kişilikli olma, zeka geriliği veya tembellik değildir. Önemli ruhsal hastalıklarından birisidir.
   Hastalarda genelde gerçekle hayal dünyasını ayırt edememe, mantıksal düşünme yeteneği kaybı, normal duygusal tepkiler verememe ve toplumsal kurallara uyamama görülür.Şizofren görüldüğü gibi böyle bir hastalıktır.Bu duruma bakıldığında mantıksal düşünemiyorsunuz,normal duygusal tepkilerin dışına çıkıp saldırıda bulunuyorsunuz,toplumsal kurallara uymuyorsunuz dolayısıyla şizofren sizsiniz.Toplum yanılgı içindeysede bunada sapkınlık veya dinsizlik denir dolayısıyla bu konuda da yanılgı içindesiniz.L

 3. msa38 dedi ki:

  ATEİSTLERİN ASLA CEVAP VEREMEYECEGİ SEY…YASAMA AMACI ?????????

  • ateistmedya dedi ki:

   Yaşam başlı başına bir olgudur zaten. Yaşama amacı diye sorgulamak saçma olsa da her ateistin kendine göre bir cevabı vardır. Özellikle bir ateist için yaşam çok değerlidir, olmak zorundadır. Çünkü tomurcuk memeli hurilerin hayallerini kuracağımız, nehirlerinden şarap akan cennetimiz yok bizim. Yaşam; elde ettiğimiz ilk ve son şansımız ve çok büyük bir piyongo çekilişini kazanmak gibidir. “Ben” dediğimiz yapının oluşması için gereken süreçleri düşündüğümüz zaman aklın mantığın almayacağı kadar şanslı organizmalarınız.
   Birde senin açından bakmayı deniyorum ama, yaşam o kadar ihtişamlı bir şeydir ki bunu “olanaksız ve saçma bir yaratıcıya” bağlamak; kendini onun kulu, kölesi olarak görmek yaşama yapılan en büyük hakaret olsa gerek.

 4. hakan1212 dedi ki:

  Bir torbanın içine 10 adet 1den 10 kadar sayılı rakamları atınız.Rakamların sıralı gelmediğinde tekrar atınız.rakamların denk gelme ihtimali 10 milyarda bir.Bukadar basit bir dizilim bile bukadar düşük bir olasılığa sahipken herşeyin tesadüfen olması mantıksız.aynı toprak üzerinde bulunan iki ağaçtan biri portakal veriyor diğeri elma diğeri erik.Bu ağaçların aklımı varki kendisine uygun mineralleri emip sonra onu harmanlayıp insanın kullanabileceği bir meyve haline geliyor,Veya yumurtasında yeni çıkan kaplunbağa ve timsah yavruları çıkar çıkmaz nasıl hemen nehre koşuyor,sakın iç güdü demeyim iç güdüyü oluşturan nedir,neden içgüdü vardır,nasıl oluşur.Siz nasıl bir şanslı organizmasınızki tüm hayvanlar doğar doğmaz yürüyüp koşabilirken siz aylar sonra ayağa kalkabiliyorsunuz.Nasıl olduda tesadüfen bir hücre oluştu hareket etti,sonra ondan diğer canlılar oluştu,sonra onlardan üreyebilmeleri için erkek ve dişiler oluştu,sonra nasıl oluyorda bunların yaşamasına uygun gök yer hava ideal sıcaklıklar oluştu.Madem insan bir evrim sonucu olutu ailece uzaya yerleşinde orada evrim geçirin yaşayın bizede ıspat edin lütfen.10 tane zarın oluşma ihtimali 10 milyardabirken böyle kompleks bir yapının oluşma ihtimali matematiksel olarak sıfırdır.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: